fbpx

Artykuły blogowe

Prowadzenie bloga firmowego

Aktywny blog firmowy to sprawdzony i skuteczny sposób na budowanie pozytywnego wizerunku firmy, przedstawienie w pozytywnym świetle produktów lub usług, a także na utrzymywanie relacji z odbiorcami

Wartościowa treść na każdej witrynie nigdy nie umyka również uwadze robotów indeksujących wyszukiwarki Google. 

Tym samym prowadzenie bloga firmowego przyczynia się do wyższych pozycji w Google, co przekłada się na większą ilość wejść na stronę – to z kolei może szybko przynieść nam nowych klientów

Więcej na temat korzyści wynikających z prowadzenia bloga firmowego możesz przeczytać w artykule pt. „Dlaczego warto prowadzić bloga firmowego?„.

Zajmę się kompleksowo Twoim blogiem firmowym lub stworzę dla Ciebie gotowe artykuły! Zapraszam do współpracy.

Uzyskaj wycenę

W jaki sposób tworzę artykuły blogowe?

Dostarczane przeze mnie artykuły na bloga cechują się najwyższym poziomem merytoryki i przystępnego stylu. Przed podjęciem się realizacji tematu prowadzę rozmowy z moimi Klientami, szczególnie gdy zlecenie dotyczy specjalistycznych zagadnień. 

Dokładnie określam grupę odbiorców i przygotowuję dopasowaną do niej formę przekazu. Dbam o odpowiednie sformatowanie tekstu, długość paragrafów oraz hierarchię nagłówków.

Prowadzenie bloga firmowego

Znam doskonale najpopularniejsze systemy zarządzania treścią CMS. Zdaję sobie sprawę, że w natłoku obowiązków związanych z prowadzeniem biznesu, przedsiębiorcy nie mają czasu na samodzielne umieszczanie artykułów na blogach firmowych. 

Wykonam to za Ciebie, a Ty skupisz się na sprawach najważniejszych dla Twojego biznesu! Zaplanuję harmonogram postów, zadbam o odpowiednie formatowanie tekstu, a nawet przygotuję dla Ciebie profesjonalne infografiki!

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, serdecznie zachęcam do kontaktu!

Odpowiem na Twoje potrzeby.

Zastanawiasz się, jak wygląda ze mną współpraca? Twoje zlecenie jest specyficzne lub chcesz abym kompleksowo zajął się tworzeniem dla Ciebie treści?

A może masz do mnie proste pytanie lub chcesz otrzymać przykładowy tekst na temat związany z Twoją branżą?

Skontaktuj się ze mną, a otrzymasz odpowiedź na wszystkie pytania związane z ofertą copywritingu.

Dane firmy

BeSeen Adam Skrzyński
8331403813
ul. Słoneczna 5
Brzeziny 95-060

Skorzystaj z formularza