Artykuły blogowe

Artykuły blogowe

Prowadzenie bloga firmowego to sprawdzony i skuteczny sposób na budowanie pozytywnego wizerunku firmy, przedstawienie produktów lub usług, a także na utrzymywanie relacji z odbiorcami. Warto również pamiętać, że wartościowa treść powiązana z daną stroną internetową nigdy nie umyka uwadze wyszukiwarek internetowych. Tym samym prowadzenie bloga firmowego przyczynia się do lepszego indeksowania strony, co przekłada się na większą ilość wejść na stronę – to z kolei może szybko przynieść nam nowych klientów. Więcej na temat korzyści wynikających z prowadzenia bloga firmowego możesz przeczytać w artykule pt. “Dlaczego warto prowadzić bloga firmowego?“.

W jaki sposób tworzymy artykuły blogowe?

Nasza agencja cechuje się najwyższą jakością oferowanych usług. Przed podjęciem się realizacji tematu prowadzimy rozmowy z naszymi klientami, szczególnie gdy zlecenie dotyczy specjalistycznych zagadnień. Dokładnie określamy grupę odbiorców i przygotowujemy dopasowaną do niej formę przekazu. Dbamy o odpowiednie sformatowanie tekstu, długość paragrafów oraz hierarchię nagłówków.

Prowadzenie bloga

Znamy doskonale najpopularniejsze systemy zarządzania treścią CMS. Zdajemy sobie sprawę, że w natłoku obowiązków związanych z prowadzeniem biznesu, przedsiębiorcy nie mają czasu na samodzielne umieszczanie artykułów na blogach firmowych. Wykonamy to za Ciebie, a Ty skupisz się na sprawach najważniejszych dla Twojego biznesu! Zaplanujemy harmonogram postów, zadbamy o odpowiednie formatowanie tekstu, a nawet przygotujemy dla Ciebie profesjonalne infografiki!

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, serdecznie zachęcamy do kontaktu!