Artykuły sponsorowane

Artykuły sponsorowane

Jednym ze skutecznych działań wchodzących w skład content marketingu, są realizacje artykułów sponsorowanych. Dzięki nim możemy skutecznie wykorzystać potencjał leżący w odbiorcach innych stron internetowych. Artykuły sponsorowane pomagają również w zwiększeniu mocy SEO strony lub sklepu internetowego za sprawą umieszczonych w nich linków. Warto jednak pamiętać, że bezpowrotnie minęły czasy, gdy merytoryczna wartość treści nie miała większego znaczenia dla wyszukiwarek internetowych. Dzisiaj liczy się przede wszystkim content, który odpowiada na pytania oraz potrzeby uzyskania informacji internautów.

W jaki sposób piszemy artykuły sponsorowane?

Stworzenie profesjonalnego artykułu to przede wszystkim jego dobre rozplanowanie. Przed napisaniem pierwszego zdania zawsze dążymy do pełnego zrozumienia tematu, który podejmujemy. Robimy solidny i dogłębny research, oraz rozmawiamy o mocnych stronach produktu/usługi z naszymi klientami. W następnym etapie planujemy strukturę tekstów pod kątem nagłówków, rozmieszczenia słów kluczowych i linków. Dopiero po zakończeniu tego kroku przystępujemy do tworzenia treści samej w sobie, jednak na tym również nie koniec – przeredagowujemy artykuł do momentu uzyskania idealnie spójnego i stylistycznie perfekcyjnego tekstu.

Znajdziemy dla Ciebie portale do publikacji!

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że nawet w przypadku gotowych artykułów sponsorowanych poszukiwanie odpowiednich miejsc do publikacji może być czasochłonne. W naszym zespole znajdują się specjaliści w dziedzinie SEO, którzy korzystając z odpowiednich narzędzi starannie wyselekcjonują wartościowe portale do publikacji.

Mamy ogromne doświadczenie w tworzeniu artykułów sponsorowanych. Dzięki współpracy z grafikami możemy także zapewnić Ci wysokiej jakości infografiki umieszczone w treści artykułu. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, napisz do nas!