fbpx

Artykuły sponsorowane

Jednym ze skutecznych działań wchodzących w skład content marketingu, są realizacje artykułów sponsorowanych. Dzięki nim możemy skutecznie wykorzystać potencjał leżący w odbiorcach innych stron internetowych. Artykuły sponsorowane pomagają również w zwiększeniu mocy SEO strony lub sklepu internetowego za sprawą umieszczonych w nich linków. Warto jednak pamiętać, że bezpowrotnie minęły czasy, gdy merytoryczna wartość treści nie miała większego znaczenia dla wyszukiwarek internetowych. Dzisiaj liczy się przede wszystkim content, który odpowiada na pytania oraz potrzeby uzyskania informacji internautów.

Stworzę dla Ciebie merytoryczne artykuły sponsorowane, dzięki którym zyskasz rozgłos i wyższe pozycje w wyszukiwarkach internetowych!

Uzyskaj wycenę

W jaki sposób piszę artykuły sponsorowane?

Stworzenie profesjonalnego artykułu to przede wszystkim jego dobre rozplanowanie. Przed napisaniem pierwszego zdania zawsze dążę do pełnego zrozumienia tematu wokół którego tworzę content. Robię solidny i dogłębny research, oraz rozmawiam o mocnych stronach produktu/usługi z moimi Klientami. W następnym etapie planuję strukturę tekstów pod kątem nagłówków, rozmieszczenia słów kluczowych i linków. Dopiero po zakończeniu tego kroku przystępuję do tworzenia treści samej w sobie, jednak na tym również nie koniec – przeredagowuję artykuł do momentu uzyskania idealnie spójnego i stylistycznie perfekcyjnego tekstu.

Znajdę dla Ciebie portale do publikacji!

Zdaję sobie sprawę z faktu, że nawet w przypadku gotowych artykułów sponsorowanych poszukiwanie odpowiednich miejsc do publikacji może być czasochłonne. Dzięki wykorzystaniu z odpowiednich narzędzi jestem dla Ciebie w stanie znaleźć wartościowe portale do publikacji artykułów sponsorowanych.

Mam ogromne doświadczenie w tworzeniu artykułów sponsorowanych. Dzięki współpracy z grafikami mogę także zapewnić Ci wysokiej jakości infografiki umieszczone w treści artykułu. Jeżeli jesteś zainteresowany moją ofertą, napisz do mnie!

Skontaktuj się ze mną!

Opisz swoje zlecenie i otrzymaj wycenę w ciągu 24h!

+48 537 703 144

(pon. - pt. w godzinach 9:00 - 17:00)

kontakt@wordmatters.pl