fbpx

Artykuły sponsorowane

Jednym ze skutecznych działań wchodzących w skład content marketingu, są realizacje artykułów sponsorowanych. Dzięki nim możemy skutecznie wykorzystać potencjał leżący w odbiorcach innych stron internetowych. Artykuły sponsorowane pomagają również w zwiększeniu mocy SEO strony lub sklepu internetowego za sprawą umieszczonych w nich linków. Warto jednak pamiętać, że bezpowrotnie minęły czasy, gdy merytoryczna wartość treści nie miała większego znaczenia dla wyszukiwarek internetowych. Dzisiaj liczy się przede wszystkim content, który odpowiada na pytania oraz potrzeby uzyskania informacji internautów.

Stworzę dla Ciebie merytoryczne artykuły sponsorowane, dzięki którym zyskasz rozgłos i wyższe pozycje w wyszukiwarkach internetowych!

Uzyskaj wycenę

W jaki sposób piszę artykuły sponsorowane?

Stworzenie profesjonalnego artykułu to przede wszystkim jego dobre rozplanowanie. Przed napisaniem pierwszego zdania zawsze dążę do pełnego zrozumienia tematu wokół którego tworzę content. Robię solidny i dogłębny research, oraz rozmawiam o mocnych stronach produktu/usługi z moimi Klientami. W następnym etapie planuję strukturę tekstów pod kątem nagłówków, rozmieszczenia słów kluczowych i linków. Dopiero po zakończeniu tego kroku przystępuję do tworzenia treści samej w sobie, jednak na tym również nie koniec – przeredagowuję artykuł do momentu uzyskania idealnie spójnego i stylistycznie perfekcyjnego tekstu.

Znajdę dla Ciebie portale do publikacji!

Zdaję sobie sprawę z faktu, że nawet w przypadku gotowych artykułów sponsorowanych poszukiwanie odpowiednich miejsc do publikacji może być czasochłonne. Dzięki wykorzystaniu z odpowiednich narzędzi jestem dla Ciebie w stanie znaleźć wartościowe portale do publikacji artykułów sponsorowanych.

Mam ogromne doświadczenie w tworzeniu artykułów sponsorowanych. Dzięki współpracy z grafikami mogę także zapewnić Ci wysokiej jakości infografiki umieszczone w treści artykułu. Jeżeli jesteś zainteresowany moją ofertą, napisz do mnie!

Odpowiem na Twoje potrzeby.

Zastanawiasz się, jak wygląda ze mną współpraca? Twoje zlecenie jest specyficzne lub chcesz abym kompleksowo zajął się tworzeniem dla Ciebie treści?

A może masz do mnie proste pytanie lub chcesz otrzymać przykładowy tekst na temat związany z Twoją branżą?

Skontaktuj się ze mną, a otrzymasz odpowiedź na wszystkie pytania związane z ofertą copywritingu.

Dane firmy

BeSeen Adam Skrzyński
8331403813
ul. Słoneczna 5
Brzeziny 95-060

Skorzystaj z formularza