fbpx

Copywriter Freelancer

Szukasz kogoś, kto przygotuje dla Ciebie wysokiej jakości treści? A przy tym będzie rozumiał charakter Twojego projektu, będzie rzetelny i terminowy? W takim razie szukasz copywritera freelancera, którym jestem już od ponad 7 lat! Dostarczę Ci teksty, które realnie wpłyną na zwiększenie sprzedaży lub rozpoznawalności marki.

Czym zajmuje się copywriter freelancer?

Copywriter oferujący usługi na zasadzie freelancingu zajmuje się wszystkim, co związane z treściami. Najczęściej mają one charakter marketingowy, jednak nie jest to sztywna reguła. Realizuje więc:

Copywriter na zasadach freelancingu – dlaczego warto?

W rzadkich przypadkach wdrożenie do firmy copywritera na etat ma swoje uzasadnienie. Nawet jeżeli potrzebujesz dostarczania regularnych treści, ilość biurokracji związanych z zatrudnianiem pracownika, może być przytłaczająca. Z resztą – osoba zajmująca się pisaniem treści preferuje raczej przytulne zacisze, w których ograniczy ilość bodźców docierających do niego z zewnątrz. Tłoczne biura to raczej miejsca nie sprzyjające tak kreatywnej pracy.

Copywriter freelancer to zatem osoba, która skupia się na jednym zadaniu – stworzeniu czegoś, niemalże z niczego. Dając mu wytyczne, będzie tworzyć dla Ciebie tekst w swoim warsztacie, tak abyś dostała lub dostał oczekiwany produkt w postaci wysokiej jakości contentu.

Co jeszcze zyskasz na współpracy z copywriterem freelancerem?

Przejrzystość przy rozliczeniu to kolejny powód, dla którego współpraca z copywriterem freelancerem ma swoje uzasadnienie. Dostaniesz po prostu ode mnie fakturę VAT za zrealizowaną usługę – bez zbędnych formalności. W większości przypadków daje 7-dniowy termin płatności.

Jeżeli masz jakiekolwiek uwagi lub chcesz nanieść poprawki na tekst, po prostu napisz mi to wszystko. Chcę, aby wszyscy Klienci otrzymali ode mnie w pełni satysfakcjonujące i oczekiwane teksty. Właśnie to wyróżnia mnie spośród konkurencji – trzy darmowe poprawki są zawsze w cenie zlecenia!

Odpowiem na Twoje potrzeby.

Zastanawiasz się, jak wygląda ze mną współpraca? Twoje zlecenie jest specyficzne lub chcesz abym kompleksowo zajął się tworzeniem dla Ciebie treści?

A może masz do mnie proste pytanie lub chcesz otrzymać przykładowy tekst na temat związany z Twoją branżą?

Skontaktuj się ze mną, a otrzymasz odpowiedź na wszystkie pytania związane z ofertą copywritingu.

Dane firmy

BeSeen Adam Skrzyński
8331403813
ul. Słoneczna 5
Brzeziny 95-060

Skorzystaj z formularza