fbpx

O mnie

O mnie

Kim jestem?

Przede wszystkim jestem świadomy wartości i znaczenia słów w prowadzeniu różnego rodzaju przedsięwzięć. Od 2015 roku pomagam przedsiębiorcom w realizacji celów marketingowych. W mojej pracy kieruję się pełnym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem. Obserwuję dynamicznie zmieniający się rynek i stawiam na ciągły rozwój poszerzając swoją ofertę o nowe usługi często wychodzące poza samo tworzenie najwyższej jakości treści.

Moje atuty jako copywriter

Wiem, w jaki sposób tworzyć treści, które budują zaangażowanie odbiorców oraz zwiększają rozpoznawalność marki. Mam wiedzę dotyczącą optymalizacji contentu pod kątem SEO oraz technik perswazji. Dobiorę stylistykę treści do charakteru prowadzonej przez Ciebie działalności oraz grup odbiorców. Zadowolenie moich Klientów jest dla mnie najważniejszą wartością oraz nadrzędnym celem moich działań. Serdecznie zachęcam do współpracy wszystkich, którzy również doceniają wartość dobrego contentu!

Terminowość

Zdaję sobie sprawę z roli czynnika czasu w działaniach marketingowych. Terminy są dla mnie rzeczą świętą!

Zaangażowanie

Przystepując do realizacji każdego zlecenia poświęcam się w 100%. Całkowicie zanurzam swój umysł w tematyce i researchu.

Najwyższa jakość

Każdy tekst tworzę w sposób wieloetapowy. Robię dogłębny research, tworzę strukturę tekstu, piszę go, a następnie redaguję.

Elastyczność

Lata doświadczenia pozwalają tworzyć mi treści o różnym charakterze. Jestem otwarty na nowe wyzwania i tematykę.

Skontaktuj się ze mną!

Opisz swoje zlecenie i otrzymaj wycenę w ciągu 24h!

+48 537 703 144

(pon. - pt. w godzinach 9:00 - 17:00)

kontakt@wordmatters.pl