fbpx

Opisy kategorii

Opisy kategorii dla sklepów internetowych

Algorytmy wyszukiwarek internetowych coraz lepiej radzą sobie z indeksowaniem sklepów i odpowiednich miejscach pod względem ich jakości. 

Dobrze opisane kategorie pozwalają robotom na lepsze „zrozumienie” co znajduje się w danym miejscu i jakich produktów mogą spodziewać się internauci. 

Co więcej – wartościowe opisy kategorii SEO mogą również mieć wpływ na zwiększenie sprzedaży z punktu widzenia czysto marketingowego.

Stworzę dla Ciebie wartościowe opisy kategorii, które będą przyjazne zarówno użytkownikom, jak i wyszukiwarkom internetowym!

Uzyskaj wycenę

Jak pisać opisy kategorii pod kątem SEO?

Warto zauważyć, że praktycznie każdy większy sklep internetowy, który dobrze plasuje się w rankingach wyszukiwarek, posiada dobrze opisane kategorie produktów. Właściciele tych sklepów są bowiem świadomi, że z pozoru mało znaczące, mogą mieć ogromną rolę z punktu widzenia SEO. 

Należy jednak pamiętać, że opisy kategorii nie mogą być bezwartościowym wypełniaczem strony, a solidną dawką treści z odpowiednim poziomem wartości merytorycznej, która może zachęcić internautę do zakupu. Ponadto muszą być dobrze zoptymalizowane pod kątem hierarchii nagłówków, długości paragrafów oraz linkowania wewnętrznego.

Dlaczego warto wprowadzić profesjonalne opisy kategorii?

Tworzone przeze mnie opisy kategorii to solidna dawka wiedzy w połączeniu z technikami marketingowymi. Takie podejście przekłada się na budowanie rzetelnego wizerunku sklepu w oczach internautów, jak również wpływa na polepszenie wskaźnika konwersji. 

Dodatkowym plusem jest fakt, że tworzenie opisów kategorii to wartość dodana dla Twojego sklepu i nie wiąże się z regularnymi kosztami. Z tego samego powodu stawianie na niskiej jakości copywriting może w znacznym stopniu uniemożliwić dalsze skuteczne działania SEO. 

Profesjonalne opisy kategorii to zatem jeden z najważniejszych filarów budowania widoczności w wyszukiwarkach internetowych.

Prowadzisz sklep internetowy, lecz nie chcesz podejmować się samodzielnego opisywania kategorii, których może być naprawdę wiele? Zrobię to za Ciebie! Zapraszam do kontaktu!

Odpowiem na Twoje potrzeby.

Zastanawiasz się, jak wygląda ze mną współpraca? Twoje zlecenie jest specyficzne lub chcesz abym kompleksowo zajął się tworzeniem dla Ciebie treści?

A może masz do mnie proste pytanie lub chcesz otrzymać przykładowy tekst na temat związany z Twoją branżą?

Skontaktuj się ze mną, a otrzymasz odpowiedź na wszystkie pytania związane z ofertą copywritingu.

Dane firmy

BeSeen Adam Skrzyński
8331403813
ul. Słoneczna 5
Brzeziny 95-060

Skorzystaj z formularza