fbpx

Opisy produktów

Opisy produktów dla sklepów internetowych

Merytoryczne i poprawnie napisane opisy produktów to wizytówka każdego sklepu internetowego. Warto jednak pamiętać, że są one nie tylko istotne pod kątem samego wizerunku sprzedawcy, lecz również pod względem SEO (pozycjonowania). Jest tylko jeden warunek – dostarczana treść musi być wartościowa, odpowiednio sformatowana i zoptymalizowana.

Profesjonalne opisy produktów to wizytówka każdego sklepu. Pozwól zadbać o ten aspekt doświadczonemu copywriterowi!

Uzyskaj wycenę

Dlaczego warto postawić na unikatowe opisy produktów wysokiej jakości?

Wziąż można zaobserwować, że wiele sklepów internetowych wprowadza do swojej oferty nieopisane produkty. Takie podejście to cichy złodziej sprzedaży. 

Z drugiej strony profesjonalne opisy produktów. które zostały napisane w oparciu o merytorykę, wiedzę marketingową oraz znajomość technik perswazji – mogą na stałe przyczynić się do podwyższenia wskaźnika konwersji sklepu internetowego (czyli stosunku wejść na stronę do sfinalizowanych zakupów).

Profesjonalne opisy produktów SEO cechuje jeszcze inna niezwykle istotna rzecz – muszą zachować one spójność z charakterem prowadzonego sklepu internetowego. Z pewnością inaczej powinien wybrzmiewać opis produktu sklepu z częściami samochodowymi, a inaczej sklepu z prezentami dla dzieci. 

Dostarczone przeze mnie treści są oparte o intuicję wypracowaną przez lata tworzenia różnego rodzaju treści. Znajduję idealny balans pomiędzy perswazją, a merytoryką opisów produktów.

Cennik opisów produktów

Tworząc opisy produktów przykuwam szczególną uwagę do przekazywania informacji, których poszukują Klienci. Dostarczane przeze mnie są dokładnie sprawdzane pod kątem merytorycznym, jak również stylistycznym. Tworzę perswazyjne opisy produktów, które w każdym aspekcie są w pełni dopracowane. Stawki za tego typu treści zaczynają się od 15 zł netto/500 znaków ze spacjami. Ostateczna wycena zależy od branży, ilości tekstów, jak i terminu.
 
Jeżeli nie masz czasu na stworzenie często ogromnej liczby opisów produktów lub chcesz, aby to zadanie zostało zrealizowane przez wyspecjalizowanego copywritera – napisz do mnie!

Odpowiem na Twoje potrzeby.

Zastanawiasz się, jak wygląda ze mną współpraca? Twoje zlecenie jest specyficzne lub chcesz abym kompleksowo zajął się tworzeniem dla Ciebie treści?

A może masz do mnie proste pytanie lub chcesz otrzymać przykładowy tekst na temat związany z Twoją branżą?

Skontaktuj się ze mną, a otrzymasz odpowiedź na wszystkie pytania związane z ofertą copywritingu.

Dane firmy

BeSeen Adam Skrzyński
8331403813
ul. Słoneczna 5
Brzeziny 95-060

Skorzystaj z formularza