fbpx

Opisy produktów

Rzetelnie i zachęcające opisy produktów to niezwykle ważny element każdego sklepu internetowego. Ma to istotne znaczenie nie tylko pod kątem samego wizerunku sklepu, lecz  także pod względem SEO (pozycjonowania) – pod warunkiem, że dostarczana treść jest wartościowa, odpowiednio sformatowana i zoptymalizowana.

Profesjonalne opisy produktów to wizytówka każdego sklepu. Pozwól zadbać o ten aspekt doświadczonemu copywriterowi!

Uzyskaj wycenę

Dlaczego warto postawić na unikatowe opisy produktów wysokiej jakości?

Wziąż można zaobserwować, że wiele sklepów internetowych wprowadza do swojej oferty nieopisane produkty. Takie podejście to cichy złodziej sprzedaży. Z drugiej strony profesjonalne opisy produktów. które zostały napisane w oparciu o merytorykę, wiedzę marketingową oraz znajomość technik perswazji – mogą na stałe przyczynić się do podwyższenia wskaźnika konwersji sklepu internetowego (czyli stosunku wejść na stronę do sfinalizowanych zakupów).

Profesjonalne opisy produktów SEO cechuje jeszcze inna niezwykle istotna rzecz – muszą zachować one spójność z charakterem prowadzonego sklepu internetowego. Z pewnością inaczej powinien wybrzmiewać opis produktu sklepu z częściami samochodowymi, a sklepu z prezentami dla dzieci. Nasze treści opieramy o intuicję wypracowaną przez lata tworzenia różnego rodzaju treści. Znajdujemy idealny balans pomiędzy perswazją, a merytoryką opisów produktów.

Cennik opisów produktów

Tworząc opisy produktów przykuwam szczególną uwagę do przekazywania informacji, których poszukują Klienci. Dostarczane przeze mnie są dokładnie sprawdzane pod kątem merytorycznym, jak również stylistycznym. Tworzę perswazyjne opisy produktów, które w każdym aspekcie są w pełni dopracowane. Stawki za tego typu treści zaczynają się od 15 zł netto/500 znaków ze spacjami. Ostateczna wycena zależy od branży, ilości tekstów, jak i terminu.
Jeżeli nie masz czasu na stworzenie często ogromnej liczby opisów produktów lub chcesz, aby to zadanie zostało zrealizowane przez wyspecjalizowanego copywritera – napisz do mnie!

Skontaktuj się ze mną!

Opisz swoje zlecenie i otrzymaj wycenę w ciągu 24h!

+48 537 703 144

(pon. - pt. w godzinach 9:00 - 17:00)

kontakt@wordmatters.pl