fbpx

Redakcja tekstów

Moje wieloletnie doświadczenie w tworzeniu różnego rodzaju treści, pasja i ciągła chęć rozwoju, pozwalają mi na ciągłe polepszanie mojego warsztatu pisarskiego. Nie bez znaczenia pozostaje również badanie skuteczności dostarczanego contentu, co przełożyło się na zbudowanie swoistego „marketingowego instynktu”. Doskonale rozumiem, w jaki sposób tworzyć treści angażujące, merytoryczne i budujące wiarygodność w oczach czytelników. Niejednokrotnie przekonałem się o potencjale tekstów przekazywanych przez moich Klientów do redakcji, które wymagały jedynie wprowadzenia poprawek stylistycznych lub zastosowania skutecznych technik wywierania wpływu.

Chcesz zlecić redakcję tekstów doświadczonemu copywriterowi? Zapraszam do kontaktu!

Uzyskaj wycenę
W zakresie moich usług leży redakcja gotowych tekstów zarówno pod kątem pozycjonowania, jak i stylistycznym. Pomogę Ci wydobyć z nich to, co najlepsze. Jestem przekonany, że jeżeli jesteś w tym miejscu, zdajesz sobie sprawę z roli wysokiej jakości contentu w Twoich działaniach marketingowych. Być może chcesz przekazywać swoją wiedzę w profesjonalny sposób, jednak realizację treści chcesz pozostawić specjaliście od słów. Nie jesteś zadowolony z usług copywritera, z którym współpracujesz? Skontaktuj się ze mną, a z pewnością znajdziemy wspólny grunt!

Odpowiem na Twoje potrzeby.

Zastanawiasz się, jak wygląda ze mną współpraca? Twoje zlecenie jest specyficzne lub chcesz abym kompleksowo zajął się tworzeniem dla Ciebie treści?

A może masz do mnie proste pytanie lub chcesz otrzymać przykładowy tekst na temat związany z Twoją branżą?

Skontaktuj się ze mną, a otrzymasz odpowiedź na wszystkie pytania związane z ofertą copywritingu.

Dane firmy

BeSeen Adam Skrzyński
8331403813
ul. Słoneczna 5
Brzeziny 95-060

Skorzystaj z formularza