fbpx

Tłumaczenia - język angielski

Posiadamy doświadczenie w tworzeniu contentu po angielsku. W naszym zespole znajduje się tłumaczka z potwierdzoną znajomością tego języka na poziomie C1 (zaawansowany). Gwarantujemy szybki czas realizacji oraz wysoką jakość tłumaczonych tekstów. Przetłumaczymy dla Ciebie teksty branżowe, specjalistyczne, techniczne i niszowe.

Content w języku angielskim od podstaw

Nasza agencja zajmuje się szeroko pojętym content marketingiem. Jesteśmy w stanie kompleksowo stworzyć dla Ciebie treść w języku angielskim – od napisania tekstu w języku polskim, po tłumaczenie. Przewagą takiego rozwiązania w zestawieniu z korzystaniem z usług oddzielnego copywritera i tłumacza, jest większa lekkość i naturalność ostatecznego tekstu. Dlaczego tak się dzieje? Już na etapie tworzenia treści w języku polskim copywriter ma bowiem na uwadze ostateczny cel w postaci tłumaczenia tekstu na angielski. Tym samym może zaproponować wykorzystanie pewnych idiomów, czy zwrotów, które nie występują w języku polskim, a są charakterystyczne w języku angielskim.

Szukasz profesjonalnej uslugi tłumaczenia lub tworzenia conentu w języku angielskim? Napisz do nas, a na pewno się dogadamy!