fbpx

Treści do mailingów

E-mail marketing to jeden z najskuteczniejszych obszarów działań marketingowych zarówno pod kątem sprzedaży w internecie, jak i branży usługowej. Warto również zaznaczyć, że jednocześnie charakteryzuje się niezwykle niskim kosztem pozyskania klientów. Z tego powodu pomimo upływu lat stanowi jeden z najchętniej wybieranych kanałów sprzedaży wybieranych przez przedsiębiorców poszukujących sprawdzonych metod marketingu.

Pomogę Ci zdobyć więcej leadów, dzięki perswazyjnym treściom do mailingów!

Uzyskaj wycenę
Miałem przyjemność tworzyć tunele sprzedażowe drogą mailową. Moje działania opierały się m.in. na przygotowaniu strategii pod kątem contentu, jak i tworzenie treści. Przed rozpoczęciem każdej kampanii e-mail marketingowej wykonuję dokładny research obejmujący poznanie profilu potencjalnego Klienta tj. jego potrzeb, wartości oraz problemów. Takie działanie pozwala mi spersonalizować przekaz, co przekłada się na wysoką skuteczność tworzonych przeze mnie mailingów.

Odpowiem na Twoje potrzeby.

Zastanawiasz się, jak wygląda ze mną współpraca? Twoje zlecenie jest specyficzne lub chcesz abym kompleksowo zajął się tworzeniem dla Ciebie treści?

A może masz do mnie proste pytanie lub chcesz otrzymać przykładowy tekst na temat związany z Twoją branżą?

Skontaktuj się ze mną, a otrzymasz odpowiedź na wszystkie pytania związane z ofertą copywritingu.

Dane firmy

BeSeen Adam Skrzyński
8331403813
ul. Słoneczna 5
Brzeziny 95-060

Skorzystaj z formularza