menu mail phone_in_talk

Artykuły blogowe

Prowadzenie bloga firmowego

Aktywny blog firmowy to sprawdzony i skuteczny sposób na budowanie pozytywnego wizerunku firmy, przedstawienie w pozytywnym świetle produktów lub usług, a także na utrzymywanie relacji z odbiorcami

Wartościowa treść na każdej witrynie nigdy nie umyka również uwadze robotów indeksujących wyszukiwarki Google. 

Tym samym prowadzenie bloga firmowego przyczynia się do wyższych pozycji w Google, co przekłada się na większą ilość wejść na stronę – to z kolei może szybko przynieść nam nowych klientów

Więcej na temat korzyści wynikających z prowadzenia bloga firmowego możesz przeczytać w artykule pt. „Dlaczego warto prowadzić bloga firmowego?„.

Napiszę teksty, że czapki z głów!

Do każdego zlecenia na teksty podchodzę z pełnym zaangażowaniem - tak jakbym pisał treści dla swojej firmy!

Skontaktuj się ze mną!

W jaki sposób tworzę artykuły blogowe?

Dostarczane przeze mnie artykuły na bloga cechują się najwyższym poziomem merytoryki i przystępnego stylu. Przed podjęciem się realizacji tematu prowadzę rozmowy z moimi Klientami, szczególnie gdy zlecenie dotyczy specjalistycznych zagadnień. 

Dokładnie określam grupę odbiorców i przygotowuję dopasowaną do niej formę przekazu. Dbam o odpowiednie sformatowanie tekstu, długość paragrafów oraz hierarchię nagłówków.

Prowadzenie bloga firmowego

Znam doskonale najpopularniejsze systemy zarządzania treścią CMS. Zdaję sobie sprawę, że w natłoku obowiązków związanych z prowadzeniem biznesu, przedsiębiorcy nie mają czasu na samodzielne umieszczanie artykułów na blogach firmowych. 

Wykonam to za Ciebie, a Ty skupisz się na sprawach najważniejszych dla Twojego biznesu! Zaplanuję harmonogram postów, zadbam o odpowiednie formatowanie tekstu, a nawet przygotuję dla Ciebie profesjonalne infografiki!

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, serdecznie zachęcam do kontaktu!