menu mail phone_in_talk

Portfolio copywritera

Przykładowe teksty

Przygotowując swoje portfolio, copywriter często zauważa swój rozwój na przestrzeni lat. Wieloletnie świadczenie usług w zakresie przygotowania treści niemalże każdego rodzaju, pozwoliły zebrać mi mnóstwo przykładowych tekstów.

Jak widać jestem w stanie tworzyć treści o różnej tematyce. Jestem przekonany, że każda branża, usługa i produkt mają w sobie coś unikalnego. Z tego powodu moim nadrzędnym celem przy każdej realizacji jest dogłębne zrozumienie zagadnienia i potrzeb czytelnika.

Tymczasem zapraszam do zapoznania się z portfolio copywritera!

Zakres usług: artykuły eksperckie

Pompycieplaonline.pl to niezależny portal o pompach ciepła, dla którego mam przyjemność tworzyć artykuły eksperckie i recenzje marek. Technologia i energetyka są zawsze bliskie mojemu sercu – tworzenie takich treści to dla mnie czysta przyjemność.

Sprawdź przykładowy tekst

Zakres usług: teksty na stronę internetową

Przygotowałem kompleksowo treści na stronę firmy zajmującej się wynajmowaniem apartamentów w Świnoujściu. Poza tradycyjnym opisaniem oferty, stworzyłem obszerne przewodniki na temat atrakcji w tym mieście oraz okolicach.

Sprawdź przykładowy tekst

Zakres usług: teksty na stronę internetową

Miałem przyjemność przygotować treści na stronę internetową dla firmy zajmującej się autodetailingiem samochodów. Zlecenie, które było w pewnym sensie kwintesencją copywritingu – uważam, że osiągnałem niby idealne proporcje pomiędzy sprzedażą, a merytoryką.

Sprawdź przykładowy tekst

Zakres usług: teksty na stronę internetową

Przygotowałem kompleksowo treść na stronę firmy MKFlooring, która zajmuje się montażem wykładzin na terenie Polski. Zlecenie obejmowało wszystkie podstrony.

Sprawdź przykładowy tekst

Zakres usług: teksty na stronę internetową

Miałem przyjemność napisać treści opisujące usługi firmy zajmującej się tynkami gipsowymi, wylewkami i innymi pracami remonotowo-wykończeniowymi.

Sprawdź przykładowy tekst

Zakres usług: teksty na stronę www

Dla M-floor przygotowałem także treść na stronę firmową w kompleksowym charakterze - jedynie polityka prywatności nie jest napisana moją klawiaturą!

Sprawdź przykładowy tekst

Zakres usług: artykuły blogowe

Dla agencji interaktywnej Comspite napisałem artykuł blogowy pt. SEO czy Google Ads? Co wybrać w 2022 roku? Tekst wymagał dogłębnego researchu i zaplanowania.

Sprawdź przykładowy tekst

Zakres usług: artykuły blogowe

Arhant.pl to mój autorski projekt, w którym poruszam tematykę związaną z rozwojem osobistym, duchowym i produktywnością. Idealna odskocznia od mocno technicznych branż!

Sprawdź przykładowy tekst

Zakres usług: artykuły blogowe, opisy kategorii, opisy produktów

W sposób kompleksowy dostarczam teksty dla sklepu internetowego Aiiram. Ze względu na charakter asortymentu postawiłem na luźniejszy styl, który ma trafiać do młodszej grupy odbiorców i przede wszystkim kobiet.

Sprawdź przykładowy tekst

Zakres usług: teksty na stronę www

Klient zajmuje się usługami taxi: międzymiastowego i transferów lotniskowych. Nowa usługa na rynku, która potrzebowała dobrego wyjaśnienia i odpowiedniego przekazu marketingowego!

Sprawdź przykładowy tekst

Zakres usług: teksty na stronę internetową

Dla firmy Techster miałem przyjemność napisać teksty na podstrony usługowe, jak również opis firmy. Realizacja należała do tych z grupy bardziej technicznych.

Sprawdź przykładowy tekst

Zakres usług: treści na landing page

Miałem przyjemność tworzyć treści reklamowe na całą stronę szkoły językowej online Effective English. Celem contentu było zyskanie wiarygodności, klarownego przedstawienia oferty zgodnie z search intent użytkowników.

Sprawdź przykładowy tekst

Dlaczego warto zapoznać się z portfolio copywritera przed współpracą?

Nie jestem copywriterem, który będzie namawiał Cię do skorzystania z moich usług w ciemno. Zapoznaj się zatem z moimi przykładowymi realizacjami w zakresie różnego rodzaju usług pisania tekstów. Jestem elastycznym copywriterem i z powodzeniem dostosuję się do różnych stylów, branż, produktów i usług – zdaję sobie bowiem sprawę, że każde z nich ma swój własny, unikalny charakter.

Przykładowe teksty to prawda o copywriterze!

To całkowicie zrozumiałe, że dbasz o swój biznes i chcesz, aby Twój przekaz reklamowy był dopracowany. Tym samym masz wysokie oczekiwania względem copywritera, z którym chcesz potencjalnie podjąć współpracę. Zawsze stawiałem na jakość, gdyż kieruję się przekonaniem, że to ona pozwala na pokonanie konkurencji.

O czym musisz wiedzieć o moim portfolio?

W tym miejscu zebrałem zlecenia z ostatniego czasu – interesuje Cię przecież mój obecny warsztat, prawda? Jeżeli miałbyś lub miałabyś zapoznać się z całą moją twórczością na przestrzeni kilku lat, to zdecydowanie zabrałoby to zbyt wiele czasu. Jeżeli nie widzisz w tym miejscu swojej branży lub rodzaju tekstu – niekoniecznie oznacza to, że nie mam w tym doświadczenia, lecz mogę zaoferować Ci swój obecny standard jakości, tak aby przegonić konkurentów!

Czy oferuję próbki tekstów?

Jeżeli chcesz przekonać się o moich umiejętnościach, przygotuję dla Ciebie tekst próbny o długości maksymalnie do 1500 znaków ze spacjami. Stawka w przypadku takich przykładowych tekstów wyniesie 70% podanej przeze mnie stawki przy wycenie kompletnego zlecenia, jednak długość tekstu nie przekroczy 1200 znaków ze spacjami. Próbka będzie więc kosztowała Cię około 40-60 zł netto.

Masz jakiekolwiek pytania? Chcesz zamówić teksty?

Skontakuj się ze mną za pomocą metod podanych poniżej!

phone_in_talk

+48 518 807 340

Najszybsza i nachętniej wybierana metoda kontaktu z copywriterem. Telefon dostępny od 9:00 do 20:00.

Zadzwoń
mail

kontakt@wordmatters.pl

Napisz do mnie wiadomość e-mail, a odpowiem w ciągu 24h! (w godzinach 9:00-17:00 odpisuję nawet w 30 min.)

Napisz e-mail

Otrzymaj wycenę tekstów!