menu mail phone_in_talk

Redakcja tekstów

Moje wieloletnie doświadczenie w tworzeniu różnego rodzaju treści, pasja i ciągła chęć rozwoju, pozwalają mi na ciągłe polepszanie mojego warsztatu pisarskiego. Nie bez znaczenia pozostaje również badanie skuteczności dostarczanego contentu, co przełożyło się na zbudowanie swoistego „marketingowego instynktu”.

Doskonale rozumiem, w jaki sposób tworzyć treści angażujące, merytoryczne i budujące wiarygodność w oczach czytelników. Niejednokrotnie przekonałem się o potencjale tekstów przekazywanych przez moich Klientów do redakcji, które wymagały jedynie wprowadzenia poprawek stylistycznych lub zastosowania skutecznych technik wywierania wpływu.

Napiszę teksty, że czapki z głów!

Do każdego zlecenia na teksty podchodzę z pełnym zaangażowaniem - tak jakbym pisał treści dla swojej firmy!

Skontaktuj się ze mną!

W zakresie moich usług leży redakcja gotowych tekstów zarówno pod kątem pozycjonowania, jak i stylistycznym. Pomogę Ci wydobyć z nich to, co najlepsze. Jestem przekonany, że jeżeli jesteś w tym miejscu, zdajesz sobie sprawę z roli wysokiej jakości contentu w Twoich działaniach marketingowych. Być może chcesz przekazywać swoją wiedzę w profesjonalny sposób, jednak realizację treści chcesz pozostawić specjaliście od słów.

Nie jesteś zadowolony z usług copywritera, z którym współpracujesz? Skontaktuj się ze mną, a z pewnością znajdziemy wspólny grunt!