Jeżeli interesuje Cię zlecenie usług copywritingu, cena z pewnością znajdzie się w zasięgu Twoich zainteresowań!

Cena za 1000 znaków ze spacjami

Większość zleceń najlepiej rozliczać za znaki – po uzgodnieniu szczegółów podaję przewidywaną długość tekstów i stawkę za każde 1000 znaków ze spacjami (skrót to zss).

1000 zzs to nieco ponad pół kartki A4.

Ile więc orientacyjnie kosztują „klasyczne” zlecenia?

Poniżej prezentuję, jak wygląda ostateczna cena w większości wycen. Mają one bowiem cechy wspólne i być może trafię mniej więcej w to, czego potrzebujesz:

  • Teksty na stronę www – od 500 do 800 zł netto za wypełnienie strony treścią. Wliczają się w to m.in. krótkie teksty w sekcjach na stronie głównej, zakładka o mnie, kilka podstron usługowych (treść o długości ok. 1500-2000 zzs na każdą z nich) i do zakładki kontakt.
  • Artykuły branżowe/blogowe – jeden artykuł o długości około 5000 znaków ze spacjami będzie wyceniony mniej więcej na od 250 do 350 zł.
  • Opisy produktów – opisanie jednego produktu to mniej więcej koszt od 30 do 50 zł netto. Jeżeli mowa natomiast o bardziej rozbudowanych opisach koszt będzie szacowany według ustaleń, co do znaków na każdy produkt.
  • Opisy kategorii – najczęściej na jedną kategorię przypadnie 3000 zzs, jedne opis kategorii szacunkowo będzie kosztował około 120-180 zł netto.
  • Artykuły eksperckie i techniczne – wymagające pod kątem merytorycznej wiedzy artykuły wymagające konsultacji z osobą zaznajomioną z tematyką. Najczęściej jest to branża prawna, księgowa, medyczna, jak również copywriting dla IT.

Wiesz już, jakie teksty chcesz zlecić?

Nie trać czasu i od razu skontaktuj się ze mną, aby uzgodnić szczegóły!

Poproś o ofertę

Od czego zależą ceny copwyritingu?

Pamiętaj, że wycena uzależniona jest od takich czynników jak: tematyka, termin realizacji zlecenia, jak również innych działań towarzyszących m.in. umieszczania artykułów w systemach zarządzania treścią (CMS), czy przygotowania grafik do artykułu.

Oferuję bardzo wysoką jakość pisanych przeze mnie treści. Dobry copywriting wymaga czasu i oczekiwania na przypływ inspiracji - to właśnie wtedy tworzy się kunsztowne teksty, które wyróżnią Cię spośród konkurencji. Nie stawiam na ilość, lecz na jakość. Pamiętaj, że treść to jednorazowa inwestycja w aktywo, które staje się Twoją własnością już na zawsze!

Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać bezpłatną wycenę!