menu mail phone_in_talk

Copywriter Gdańsk

zdjecie gdanska

Szukasz copywritera z Gdańska, który przygotuje dla Ciebie wysokiej jakości treści reklamowe, na stronę www, do sklepu czy z innym przeznaczeniem? Pomimo, że nie mieszkam w tym mieście, to moje doświadczenie pokazało jedno – lokalizacja copywritera nie ma aż tak dużego znaczenia, 99% zleceń można omówić i zrealizować je zdalnie.

Posiadam doświadczenie we współpracy z firmami, które są zlokalizowane w Gdańsku i okolicach. Mam głębokie przekonanie, że jestem w stanie pomóc Ci zwiększyć liczbę klientów za sprawą mocy odpowiednio wyselekcjonowanych i ułożonych słów!

Copywriter z Gdańska – co mogę Ci zaoferować?

Oferujesz usługi lub produkty na terenie Gdańska lub w okolicach? Posiadasz swoją stronę internetową, lecz nie posiadasz na nią tekstów? A może chcesz wypełnić treścią fizyczne materiały reklamowe np. broszur, ulotek itp. Pomogę Ci jako doświadczony copywriter!

Jakie dokładnie rodzaje tekstów mogę wykonać?

Z czego słynie Gdańsk pod kątem gospodarczym?

Nie da się ukryć, że większości Polaków Gdańsk kojarzy się z wakacyjnym wypoczynkiem nad Bałtykiem. Strategiczne położenie tego miasta sprawia, że Gdańsk stał się niezwykle dużym ośrodkiem kulturowym, naukowym i gospodarczym w Polsce.

Gdańsk w sferze biznesowej słynie zatem z turystyki, handlu, logistyki, jak również gastronomii. Istnieje tutaj także mnóstwo dużych przedsiębiorstw przemysłowych – a takie wymagające branże lubię najbardziej!

Masz firmę w Gdańsku i potrzebujesz dobrych tekstów? Skontaktuj się ze mną!

123movies
map iframe