menu mail phone_in_talk

Posty do social media

Media społecznościowe są powszechnie wykorzystywane przez różne firmy w celu realizacji założeń marketingowych. Warto pamiętać, że jakość dostarczanego contentu oraz materiałów reklamowych ma niezwykle istotne znaczenie pod względem ostatecznego sukcesu przedsięwzięcia.

Wielu przedsiębiorców widząc potencjalny zysk w social mediach, decyduje się na ciągłe zwiększanie budżetu, pozostawiając optymalizację materiałów i contentu reklamowego w cieniu. Warto zaznaczyć, że takie podejście skutkuje niepotrzebnym „przepalaniem” środków przeznaczonych na reklamę w social mediach, a nawet brakiem skuteczności tych działań.

Napiszę teksty, że czapki z głów!

Do każdego zlecenia na teksty podchodzę z pełnym zaangażowaniem - tak jakbym pisał treści dla swojej firmy!

Skontaktuj się ze mną!

Słowa, które budują zaangażowanie i zwiększają sprzedaż

Odpowiednie zaplanowanie działań reklamowych w social mediach wymaga specjalistycznej wiedzy marketingowej, poznania poszczególnych grup odbiorców oraz wysokiej jakości contentu. Jestem specjalistą w każdej z tych dziedzin, dlatego dostarczę Ci treści na social media, które realnie i widocznie przełożą się na zwiększenie efektów reklamowych.

Jesteś zainteresowany współpracą copywriterem, który przygotuje treści na posty na social media? Serdecznie zachęcam do kontaktu!!

Masz jakiekolwiek pytania? Chcesz zamówić teksty?

Skontakuj się ze mną za pomocą metod podanych poniżej!

phone_in_talk

+48 518 807 340

Najszybsza i nachętniej wybierana metoda kontaktu z copywriterem. Telefon dostępny od 9:00 do 20:00.

Zadzwoń
mail

kontakt@wordmatters.pl

Napisz do mnie wiadomość e-mail, a odpowiem w ciągu 24h! (w godzinach 9:00-17:00 odpisuję nawet w 30 min.)

Napisz e-mail