menu mail phone_in_talk

Copywriter Wrocław

zdjecie wroclawia

Copywriter z Wrocławia? Czy właśnie takiego specjalisty szukasz? Co prawda, nie mieszkam w tym obszarze, jednak kontakt ze mną nadal jest bezpośredni! Przy większych zleceniach jestem natomiast w stanie zjawić się u Ciebie, jeżeli wymagają tego Twoje oczekiwania!

Posiadam doświadczenie we współpracy z firmami, które oferują swoje usługi lub sprzedają produkty na terenie Wrocławia. Jestem w stanie pomóc Ci wykreować swój reklamowy przekaz za pomocą słów!

Copywriter we Wrocławiu – co mam Ci do zaoferowania?

Do współpracy z copywriterem wystarczy skrzynka mailowa – posługuję się nią bardzo skutecznie i zawsze odpisuję najszybciej jak to możliwe. Dlatego w przypadku większości zleceń nie potrzebujesz raczej stricte copywritera z Wrocławia.

Co mogę dla Ciebie stworzyć?

Napiszę teksty, że czapki z głów!

Do każdego zlecenia na teksty podchodzę z pełnym zaangażowaniem - tak jakbym pisał treści dla swojej firmy!

Skontaktuj się ze mną!

Z czego słynie Wrocław w sferze gospodarczej?

Wrocław to miasto bardzo silnie rozwinięte pod względem parków technologicznych i przemysłowych – osobiście świetnie czuję się w takiej tematyce. To także trzecie miasto w Polsce (po Warszawie i Krakowie), w którym jest tak rozwinięty sektor nowoczesnych usług biznesowych.

W województwie dolnośląskim swoje siedziby ma wiele globalnych gigantów m.in. SMT Software czy Mitsubishi Electric. We Wrocławiu działa również mnóstwo mniejszych firm IT, startupów czy innych ciekawych podmiotów.

W pobliżu Wrocławia znajduje się największe centrum handlowo-rozrywkowe w Polsce, czyli Aleja Bielany. Warto również wspomnieć o walorach turystycznych miasta Wrocław. Bogactwo zabytków przyciąga turystów z każdego zakątka Polski, a nawet świata!

Skontaktuj się ze mną, jeżeli szukasz copywritera z Wrocławia, a spełnię Twoje oczekiwania!

123movies
map iframe