menu mail phone_in_talk

Copywriter Freelancer

Szukasz kogoś, kto przygotuje dla Ciebie wysokiej jakości treści? A przy tym będzie rozumiał charakter Twojego projektu, będzie rzetelny i terminowy? W takim razie szukasz copywritera freelancera, którym jestem już od ponad 7 lat! Dostarczę Ci teksty, które realnie wpłyną na zwiększenie sprzedaży lub rozpoznawalności marki.

Czym zajmuje się copywriter freelancer?

Copywriter oferujący usługi na zasadzie freelancingu zajmuje się wszystkim, co związane z treścią. Najczęściej mają one charakter marketingowy, jednak nie jest to sztywną regułą. Można bowiem spotkać się z copywritingiem czysto technicznym czy związanym z UX.

Napiszę teksty, że czapki z głów!

Do każdego zlecenia na teksty podchodzę z pełnym zaangażowaniem - tak jakbym pisał treści dla swojej firmy!

Skontaktuj się ze mną!

Copywriter na zasadach freelancingu – dlaczego warto?

W rzadkich przypadkach zatrudnianie copywritera na etat ma swoje uzasadnienie. Nawet jeżeli potrzebujesz dostarczania regularnych treści, ilość biurokracji związanych z zatrudnianiem pracownika, może być przytłaczająca. Z resztą – osoba zajmująca się pisaniem treści preferuje raczej przytulne zacisze, w których ograniczy ilość bodźców docierających do niego z zewnątrz. Tłoczne biura to raczej miejsca nie sprzyjające tak kreatywnej pracy. Copywriter freelancer to zatem osoba, która skupia się na jednym zadaniu – stworzeniu czegoś, niemalże z niczego. Dając mu wytyczne, będzie tworzyć dla Ciebie tekst w swoim warsztacie, tak abyś dostała lub dostał oczekiwany produkt w postaci wysokiej jakości contentu.

Co jeszcze zyskasz na współpracy z copywriterem freelancerem?

Przejrzystość przy rozliczeniu to kolejny powód, dla którego współpraca z copywriterem freelancerem ma swoje uzasadnienie. Dostaniesz po prostu ode mnie fakturę VAT za zrealizowaną usługę – bez zbędnych formalności. W większości przypadków daje 7-dniowy termin płatności.

Jeżeli masz jakiekolwiek uwagi lub chcesz nanieść poprawki na tekst, po prostu napisz mi to wszystko. Chcę, aby wszyscy Klienci otrzymali ode mnie w pełni satysfakcjonujące i oczekiwane teksty. Właśnie to wyróżnia mnie spośród konkurencji – trzy darmowe poprawki są zawsze w cenie zlecenia!