fbpx

Kopirajter

Poszukujesz osoby, która przygotuje dla Ciebie skuteczne treści? Z pewnością masz świadomość, że w słowach jest ukryta potężna moc! To one stanowią najbardziej bezpośredni nośnik emocji, który w biznesie odgrywają niezwykle istotną rolę. 

Rzetelny kopirajter (a właściwie copywriter – a może spolszczona wersja jest ciekawsza?) to ktoś, kto może pomóc Ci osiągnąć sukces w reklamie, pozyskać nowych Klientów i zbudować rozgłos w okół Twojej marki!

Czym zajmuje się kopirajter?

Kopirajter (copywriter) to osoba odpowiedzialna za przygotowanie treści, które najczęściej mają charakter reklamowy. W skład obszaru kopiwrajtingu wchodzą m.in.:

  • Teksty na strony www
  • SEO Copywriting
  • Artykuły blogowe
  • Artykuły specjalistyczne
  • Naming/Slogany reklamowe
  • Treści do mailingów
  • Treści do materiałów reklamowych

Skuteczny kopirajting dla Twojej firmy!

Miałem przyjemność tworzyć treści o najróżniejszym charakterze. Doświadczenie w połączeniu z odwieczną pasją pisania i wiedzą z zakresu marketingu przekładają się na najwyższy standard oferowanych przeze mnie usług. Niejednokrotnie przekonałem się, że moje zaangażowanie i umiejętności pomogły wielu firmom uzyskać wysokie wyniki sprzedażowe.

Decydując się na współpracę, masz pewność, że zlecenie zostanie wykonane w sposób rzetelny i z dbałością o każdy detal. Stawiam na sprawną komunikację, terminowość i profesjonalne podejście – a wiem, że tego właśnie szukasz!

Odpowiem na Twoje potrzeby.

Zastanawiasz się, jak wygląda ze mną współpraca? Twoje zlecenie jest specyficzne lub chcesz abym kompleksowo zajął się tworzeniem dla Ciebie treści?

A może masz do mnie proste pytanie lub chcesz otrzymać przykładowy tekst na temat związany z Twoją branżą?

Skontaktuj się ze mną, a otrzymasz odpowiedź na wszystkie pytania związane z ofertą copywritingu.

Dane firmy

BeSeen Adam Skrzyński
8331403813
ul. Słoneczna 5
Brzeziny 95-060

Skorzystaj z formularza