fbpx

Teksty na stronę

Teksty na stronę www, które podnoszą sprzedaż!

Dowiedz się, co zyskasz na współpracy!

Obecność merytorycznych i zręcznie napisanych tekstów na stronie firmowej to niezwykle ważny element budowania wiarygodnego  wizerunku w internecie, jak również zwiększania sprzedaży. Internauci zanim zdecydują się na ofertę, bardzo często muszą bowiem dowiedzieć się, na czym polega usługa i w jaki sposób mogą na niej skorzystać.

Zadbam o Twój profesjonalny wizerunek w oczach klientów i wyszukiwarek internetowych! Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać niezobowiązującą wycenę!

UZYSKAJ WYCENĘ

Tworzę treści, które przenikają do podświadomości Klienta i kierują jego emocjami zachęcając go do skorzystania z oferty.

Doświadczenie w SEO pozwala mi tworzyć treści zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych.

Dostarczane treści są kilkukrotnie redagowane, aby zapewnić ich najwyższą jakość i poprawność

Dlaczego tekst robi różnicę w sprzedaży?

Pomiędzy negatywną a pozytywną decyzją klienta dotyczącej zakupu przechodzi cienka linia. Zadaniem copywritera jest tak operować słowami, aby wywołać w czytelniku emocje umożliwiające zachęcenie go do skorzystania z usługi. Aby tego dokonać teksty na stronę muszą być rzetelne, przejrzyste, a przede wszystkim merytoryczne. 

Należy także pamiętać, że wartościowa treść na stronach firmowych jest jednym z czynników, który w znacznym stopniu wpływa na pozycje w wyszukiwarkach internetowych. Takie działania przekładają się na zwiększenie ruchu na stronie, a to z kolei może przynieść nowych klientów.

Teksty na stronę pisane językiem korzyści

Konsumenci kupują emocjami – to jedna z fundamentalnych prawd marketingu. Wbrew powszechnej opinii cena nie odgrywa najważniejszej roli w sprzedaży. Nawet najbardziej atrakcyjny cenowo produkt lub usługa nie wzbudzą emocji u odbiorcy, jeżeli nie widzi on korzyści wynikających z jego zakupu. 

Stosowanie przez copywritera języka korzyści to nie puste i przereklamowane frazesy, które docierają do nas na każdym kroku – czy to w internecie, telewizji i radiu. 

Skuteczna sprzedaż opiera się na dogłębnym przeanalizowaniu klienta – kim jest, jakie wyznaje wartości, co jest dla niego ważne, z jakimi problemami się spotyka, co chciałby zmienić, jakie ma pragnienia? 

Proces poznawania klienta wymaga czasu i zaangażowania, jednak przekaz oparty o zrozumienie konsumenta z każdym kolejnym słowem rozgrzewa jego emocje w kierunku zakupu produktu lub skorzystania z usług.

Cennik tekstów na stronę internetową

Wysoka jakość dostarczanych przeze mnie tekstów na stronę internetową wynika z wieloletniego doświadczenia w zakresie copywritingu marketingowego. Niejednokrotnie przekonałem się, że content na stronie www nasycony wartościowymi informacjami w połączeniu z technikami wywierania wpływu, przekłada się na uzyskanie stabilnego zwiększenia wyników sprzedażowych.

Cena tekstów na stronę zależy przede wszystkim od ilości znaków, trudności tematyki, czasu potrzebnego na wykonanie researchu, jak również terminu.


Chcesz zlecić napisanie tekstów na Twoją stronę rzetelnemu copywriterowi? Serdecznie zapraszam do kontaktu!

Odpowiem na Twoje potrzeby.

Zastanawiasz się, jak wygląda ze mną współpraca? Twoje zlecenie jest specyficzne lub chcesz abym kompleksowo zajął się tworzeniem dla Ciebie treści?

A może masz do mnie proste pytanie lub chcesz otrzymać przykładowy tekst na temat związany z Twoją branżą?

Kontaktując się ze mną otrzymasz odpowiedź na wszystkie pytania związane z ofertą. Współpracuję zarówno z małymi firmami, jak i z dużymi korporacjami. Żadne zlecenie nie jest więc dla mnie za małe lub za duże!

Kontakt w godz. 9:00-17:00

Odpowiadam w 24h!

Dane firmy

BeSeen Adam Skrzyński
8331403813
ul. Słoneczna 5
Brzeziny 95-060

Skorzystaj z formularza