fbpx

Teksty na stronę www

Obecność wysokiej jakości tekstów na stronie internetowej opisujących usługi firmy to niezwykle istotny element budowania profesjonalnego wizerunku w sieci. Internauci zanim zdecydują się na ofertę, bardzo często muszą bowiem dowiedzieć się, na czym polega usługa i w jaki sposób mogą na niej skorzystać.

Zadbam o Twój profesjonalny wizerunek w oczach klientów i wyszukiwarek internetowych!

Uzyskaj wycenę

Dlaczego tekst robi różnicę w sprzedaży?

Pomiędzy negatywną a pozytywną decyzją klienta dotyczącej zakupu przechodzi cienka linia. Zadaniem copywritera jest tak operować słowami, aby wywołać w czytelniku emocje umożliwiające zachęcenie go do skorzystania z usługi. Aby tego dokonać teksty na stronę muszą być rzetelne, przejrzyste, a przede wszystkim merytoryczne. Należy także pamiętać, że wartościowa treść na stronach firmowych jest jednym z czynników, który w znacznym stopniu wpływa na pozycje w wyszukiwarkach internetowych. Takie działania przekładają się na zwiększenie ruchu na stronie, a to z kolei może przynieść nowych klientów.

Teksty na stronę pisane językiem korzyści

Konsumenci kupują emocjami – to jedna z fundamentalnych prawd marketingu. Wbrew powszechnej opinii cena nie odgrywa najważniejszej roli w sprzedaży. Nawet najbardziej atrakcyjny cenowo produkt lub usługa nie wzbudzą emocji u odbiorcy, jeżeli nie widzi on korzyści wynikających z jego zakupu. Stosowanie przez copywritera języka korzyści to nie puste i przereklamowane frazesy, które docierają do nas na każdym kroku – czy to w internecie, telewizji i radiu. Skuteczna sprzedaż opiera się na dogłębnym przeanalizowaniu klienta – kim jest, jakie wyznaje wartości, co jest dla niego ważne, z jakimi problemami się spotyka, co chciałby zmienić, jakie ma pragnienia? Proces poznawania klienta wymaga czasu i zaangażowania, jednak przekaz oparty o zrozumienie konsumenta z każdym kolejnym słowem rozgrzewa jego emocje w kierunku zakupu produktu lub skorzystania z usług.

Cennik tekstów na stronę internetową

Wysoka jakość dostarczanych przeze mnie tekstów na stronę internetową wynika z wieloletniego doświadczenia w zakresie copywritingu marketingowego. Niejednokrotnie przekonałem się, że content na stronie www nasycony wartościowymi informacjami w połączeniu z technikami wywierania wpływu, przekłada się na uzyskanie stabilnego zwiększenia wyników sprzedażowych. Cena tekstów na stronę zależy przede wszystkim od ilości znaków, trudności tematyki, czasu potrzebnego na wykonanie researchu, jak również terminu.


Chcesz zlecić napisanie tekstów na Twoją stronę rzetelnemu copywriterowi? Serdecznie zapraszam do kontaktu!

Skontaktuj się ze mną!

Opisz swoje zlecenie i otrzymaj wycenę w ciągu 24h!

+48 537 703 144

(pon. - pt. w godzinach 9:00 - 17:00)

kontakt@wordmatters.pl

Scroll to Top